jaclean_srpen_9.jpg

Vážení partneři,

léto se chýlí ke konci , ale naše aktivity jsou jako každoročně na vrcholu.

news-04-16-01.jpg

Newsletter 04.2016

Vážení zákazníci a partneři,

první kvartál roku je za námi. V minulých letech bylo toto období vždy nejklidnějším obdobím v roce. Letošní nápor zakázek měl ale do klidu daleko, za což jsme samozřejmě moc rádi.

Aktuálně provádíme vzorky značení revoluční technologií, která kombinuje PUR materiály a NANO technologie. Vzorky probíhají po celé ČR i SR a již nyní se těšíme na zpětnou Vazbu od Vás, našich klientů.

11. dubna jsme absolvovali „teambuilding“ v motokárové aréně v Radotíně. Nejednalo se o žádné poklidné projížďky, ale o skutečné závodění. Nešlo sice o výsledky, ale všichni se snažili zajet nejlepší časy a některé souboje byly velmi zajímavé.

5. května proběhne v bratislavském hotelu Crowne Plaza logistická konference LOG-IN. Jednatel společnosti J.A.CLEAN Jiří Janouš byl přizván do panelové diskuse na téma „Bezpečnosť v sklade“.

V současné době probíhají architektonické práce Arch. Jakuba Kovaříka, který byl pověřen zpracováním projektu našeho nového sídla společnosti v Pavlovicích u Vlašimi. Prvotní studie je již vypracována a těšíme se, že v průběhu příštího roku bychom se měli stěhovat do našeho zcela nového skladového a administrativního zázemí. Tento krok zcela jistě přispěje k naplňování naší vize a tedy poskytování služeb s maximální přidanou hodnotou.

Kolektiv J.A.CLEAN spol. s r.o.

Fotogalerie


newsletter_jaclean_05_02.jpg

Newsletter 04.2016

Vážení partneři,

začátkem května proběhl v Bratislavě slovenský LOG-IN (www.log-in.sk), kde jsme byli přizváni do panelové diskuse na téma „Bezpečnost ve skladu“.

Navázali jsme některé zajímavé obchodní kontakty a věříme, že naše aktivity na Slovensku se budou nadále rozšiřovat. V minulých týdnech jsme realizovali v seneckém ProLogis Parku náročnou zakázku, kdy jsme prováděli komplexní revitalizaci skladových ploch pro nové nájemce.

Naším novým kolegou na Moravě se stal Karel Divoký, který bude zodpovědný za obchod v region Morava & Slovensko. V součinnosti s tím a z důvodu výrazného nárůstu zakázek na Moravě, jsme se rozhodli zřídit k 1. červnu 2016 stálou pobočku v Přerově. Od tohoto kroku si slibujeme výrazné zvýšení efektivity a rozšíření kapacit naší společnosti.

Jiří Janouš, jednatel společnosti


Fotogalerie

news (2).jpg

news (2)

Vážení partneři,

vítáme Vás u našeho nového newsletteru.

V lednu i únoru jsme realizovali celou řadu náročných zakázek pro partnery DHL, Primark, Aisin, Magna, Dura, Luafen, Damco a mnoho dalších. K náročným úkolů patřila komplexní obnova centrálního skladu společnosti LIDL, kde jsme realizovali více než 15.000 metrů čar třívrstvým systémem Triflex.

Těší nás, že je mezi stálými zákazníky o naše služby trvalý zájem a každý měsíc se počet našich partnerů rozšiřuje.
Libor Svatek, náš obchodní manager pro Čechy, zpracoval případovou studii značení ve společnosti VF Czech, která bude uveřejněna v příštím čísle časopisu Systémy Logistiky.

V měsíčníku Logistika jsme se podíleli na tématu „Bezpečný sklad potřebuje správně nalajnovaná pravidla“, článek si můžete přečíst v aktuálním vydání. Nadále budeme pokračovat v našich marketingových aktivitách a spolupracovat na dalších podobných projektech, které přispívají k informovanosti Vás, konečných uživatelů výrobních a skladových prostor.

Ale nejenom prací živ je člověk, proto se všichni těšíme na plánovaný teambuilding, který tentokrát proběhne na přání našeho realizačního týmu v motokárové aréně.
Přejeme Vám úspěšný a slunečný vstup do blížícího se jara.

Jiří Janouš
majitel společnosti

Fotogalerie

newsletter 2Vážení zákazníci,

jsme rádi, že jste si našli čas k přečtení našeho prvního letošního newsletteru.

Výhled ekonomiky pro letošní rok je více než optimistický a naše společnost očekává další růst.

Snažíme se pro své zákazníky přinášet co největší přidanou hodnotu našich služeb. K tomu by letos mělo přispět několik našich projektů.

Se společností Svět IT s.r.o. neustále vylepšujeme náš vnitropodnikový informační systém. V průběhu roku bychom mohli spustit tzv. intranet, kdy si naši zákazníci budou moci zjistit volné kapacity naší společnosti ze svého počítače a rezervovat si naše práce.

Máme za sebou prezentace na čtyřech seminářích BOZP v krajských městech, dalších šest seminářů absolvujeme do konce února. Těší nás, že jsme byli přizváni jako partner k tomuto projektu, kterého se účastní téměř 1.000 bezpečnostních techniků a další osob, které se zabývají bezpečnostní práce.

Samozřejmě se můžete těšit na naše další marketingové aktivity, soutěže nebo nezávazné vzorky zdarma.

Na září připravujeme první vlastní seminář „Trendy značení a průmyslových podlah“, který proběhne v Zámku Čechtice.

Jsme připraveni za Vás řešit Vaše potřeby v oblasti značení, revitalizace podlah a hloubkového čištění.

S úctou

Jiří Janouš

majitel společnosti

 

Fotogalerie

Vážení partneři,

vecirek2chtěli bychom Vám poděkovat za vyplnění naší ankety. Celkem se nám sešlo téměř 300 odpovědí, moc si toho vážíme.

Výherci soutěže o dálniční známky na rok 2016 se stali pánové Válek ze spol. BROSE, pan Pajtáš ze spol. BEKAERT, pan Váňa ze spol. GLOBUS, pan Vítovec ze spol.LEAR a pan Hlaváč ze spol. PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, gratulujeme.

Moc nás těší výrazně zvýšený zájem o naše služby na Moravě a Slovensku, kde se od září o naše zákazníky stará obchodní zástupce Michal Nevolník.

V listopadu jsme se stali partnery BOZP konference a také logistické konference SLOVLOG. Navázali jsme celou řadu nových obchodních kontaktů a obě akce považujeme za velmi zdařilé.

Konference BOZP - > odkaz

Konference SLOVLOG -> odkaz

Jako tradičně jsme i letos uskutečnili vánoční večírek, který tentokrát proběhl v krásném prostředí Zámku Libouň. Připravili jsme si pro zaměstnance překvapení a někteří si tak odnesli domů i zajímavé ceny.

Přejeme Vám klidný konec roku 2015.

Kolektiv J.A.CLEAN spol. s r.o.


 

Naše realizace

 

 

dalniceNový katalog 2016 – soutěž o dálniční známky !

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás zbrusu nový katalog naší společnosti.
Katalog si můžete jednoduše stánout v sekci ke stažení (zde).

Pokud odpovíte na tři krátké otázky v naší ANKETĚ, zařadíte se do hry o 5 dálničních známek na rok 2016.

Výherci se stanou autoři ankety s pořadovými čísly 1, 10, 50, 100 a 150.

V katalogu najdete zajímavé informace, například o revolučním systému značení projektory.

S úctou

kolektiv J.A.CLEAN spol. s r.o.

 

Soutěžní anketa

teambuildingVážení zákazníci,

opět po zhruba půl roce pro nás nastal čas vyrazit někam společně v neformální atmosféře.

Vybrali jsme vlašimský Hotel Vorlina, kde nejprve proběhla pracovní část a tedy měsíční porada. Poté se již všichni těšili na výbornou večeři a přesunutí k bowlingovým drahám.

Vítězy turnaje se shodným počtem bodů se stali Richard Lébl a Libor Svatek. Nešlo ovšem o to vyhrát, ale zúčastnit se a následně se bavit až do pozdních nočních hodin.

Můžete se podívat, jak nám to u bowlingových drah šlo.

kolektiv J.A.CLEAN spol. s r.o.