Newsletter – 3.2017

Vážení zákazníci,

dovolte mi podělit se s Vámi o novinky v naší společnosti, kterých bylo v posledních týdnech víc než dost.

 

Rozšířili jsme náš obchodní tým o nového kolegu pana Tumpacha, který převzal péči o zákazníky v Karlovarském, Libereckém, Královehradeckém a Pardubickém kraji. V nejbližších týdnech přivítáme novou kolegyni, která bude mít na starosti marketingové aktivity.

Velmi se těšíme do nových prostor v Pavlovicích u Vlašimi, kde vznikne zcela nové administrativně skladové zázemí naší společnosti. V současné době probíhá výběr stavební společnosti, která bude realizaci provádět. V polovině příštího roku již bychom měli být v našem zbrusu novém areálu.

V sekci ke stažení si můžete stáhnout náš zcela nový katalog a jednotlivé produktové listy. V současné době probíhá kampaň „Vzorek revolučního čištění podlah MOSMATIC“. Váš velký zájem nás velmi potěšil a již pracujeme na plánování jednotlivých vzorků. Vzorky budeme provádět 3-4 denně a zaberou nám více než šest týdnů práce, proto prosíme o trpělivost.

Soustavně pracujeme se společností Svět IT, s.r.o. na vývoji a úpravách našeho softwarového řešení. Postupně tak přesouváme agendu do tohoto sofistikovaného systému, který nám umožňuje efektivně plánovat naše provozní, obchodní i administrativní aktivity.

Těšíme se na jaro a spolupráci ve Vašich provozech.

Jiří Janouš

Jednatel společnosti
J.A.CLEAN spol. s r.o.