VZORKY ZNAČENÍ ZDARMA

clanek13

 

Vážení zákazníci, vítáme Vás u čtení našeho nového únorového měsíčníku.

V průběhu ledna a února probíhá kampaň „Vzorky značení zdarma“. Váš velký zájem o tuto akci nás nesmírně potěšil a vzhledem k počtu zájemců budeme muset kampaň prodloužit i do měsíce března. Tato akce je určená převážně pro ty z Vás, kteří se teprve rozhodujete, jakým způsobem značení provést a máte zájem si značení ověřit nezávazně přímo v praxi.

Začátkem roku jsme realizovali náročné epoxidové stěrky pro několik zákazníků. Jsme rádi, že jsme dostali prostor provést tyto práce pro dodavatele automobilového průmyslu, s kterými dlouhodobě spolupracujeme v oblasti značení layoutů. Některé profesionálně zpracované fotografie si můžete prohlédnout níže.

V posledních týdnech probíhají intenzivní jednání s mateřskou německou společností našeho významného zákazníka. Věříme, že dostaneme prostor pro značení místních poboček a přesvědčíme zákazníky o výhodnosti vzájemné spolupráce. Byli bychom rádi, kdyby k postupnému vstupu na německý trh přispěla i naše přítomnost na veletrhu LOGIMAT ve Stuttgartu, kde jsme absolvovali několik zajímavých jednání s potenciálními zákazníky.
Stále pracujeme na zvýšení úrovně servisu pro naše zákazníky. Věříme, že k němu přispěje i nákup nové verze programu AUTOCAD, který nám umožňuje užší spolupráci při vytváření layoutů do logistických i výrobních provozů.

V letošních vydáních časopisů Systémy Logistiky a LOGISTIKA budeme mít velký prostor pro nabídku našich služeb a řešení. Těší nás, že naše společnost byla redakcemi oslovena také ke spolupráci na článcích, které se dotýkají podlahového značení.
Těšíme se na setkávání s Vámi.