Newsletter – 1.2018

Vážení zákazníci,

čas je neúprosný a tak je rok 2017 již zdárně za námi.

Ekonomice v celé Evropě se nebývale daří, a tak i výsledky většiny společností jsou velmi dobré, vynikající nebo dokonce excelentní.

Náš plán v J.A.CLEAN na rok 2017 byl zvýšení objemu prací o 20%, realita však byla ještě o 7% lepší. Celkový obrat společnosti v roce 2017 dosáhl téměř 38 milionů a za to patří velký dík Vám, našim zákazníkům. Letošní rok bychom měli růst o 22% a přibližovat se tak k naší „Vizi 2023“. Abychom tuto vizi mohli naplňovat, je potřeba provádět mnoho dílčích kroků. Například stavba v Pavlovicích, kam bychom se měli stěhovat v červenci 2018, probíhá podle plánu a již teď se moc těšíme do vlastních prostor. Přestože se budeme stěhovat až za šest měsíců, již nyní připravujeme podklady na stavební povolení pro budoucí rozšíření těchto prostor.

Již několik let sponzorujeme fotbalový oddíl TJ Sokol Kondrac, hrající krajskou soutěž. V roce 2017 jsme navíc finančně podpořili i Šachový oddíl Pravonín a také nadšeného jezdce na ledové ploché dráze Davida Lizáka. Celkové příspěvky činily zhruba 100.000,- Kč. V loňském roce jsme investovali nemalé prostředky do úpravy a vývoje našeho interního informačního systému. Bez kvalitního IT řešení, které propojuje celou společnost online, nemůže žádná organizace zachytit dynamický růst. Hned začátkem ledna rozšíří náš tým nová posila Vladislav Hofman. Zkušený obchodní ředitel k nám přichází z násobně větší výrobní společnosti a jsme přesvědčeni, že se jedná o velmi důležitý a pozitivní krok.

Kdysi dostal Bill Gates jednoduchou otázku, jak dokázal vybudovat společnost Microsoft. Jeho odpověď byla velmi inspirativní – „Jediným klíčem je nebát se zaměstnávat chytřejší lidi, než jsem já sám.“ I v našich českých podmínkách se můžeme pokoušet o něco podobného. Cestou k trvalému růstu jakékoliv společnosti je předávat provozní, operativní a obchodní řízení na kompetentní osoby, aby se majitelé mohli plně věnovat strategiím a vizím.

Těšíme se, že i v roce 2018 pro Vás budeme stabilním partnerem, který Vám bude přinášet kvalitní služby.

Jiří Janouš

majitel společnosti


Galerie

Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 1
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 10
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 2
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 3
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 4
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 5
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 6
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 7
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 8
Bezpen podlahy do ESD a EX prosted 9

Joomla SEF URLs by Artio
  • J. A. CLEAN spol. s r.o.
  • Pavlovice 88 (u Vlašimi)
  • +420 602 694 934
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 24736554
  • DIČ: CZ24736554
  • Datová schránka: t63ugk8.

J. A. CLEAN spol. s r.o. - Copyright © 2018 - created in Zlin by Weboo | Online marketing a tvorba webových stránek


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.