Novinky

Newsletter 10/2015

Newsletter 10 8Vážení partneři,

v posledních týdnech jsme provedli celou řadu zajímavých a inspirativních zakázek.

Pro společnost PRIMARK / DHL jsme zajistili komplexní značení nového logistického centra v Boru u Tachova. Společnost Hyundai zvažovala jasné vymezení cesty pro pěší a řešením byla celoplošná epoxidová stěrka, celá realizace trvala pouhých 48 hodin. Belgická společnost Neovia nám opět svěřila vyznačení nových skladových ploch a také lídr trhu v oblasti ochranných pracovních pomůcek spol. ČERVA má již nově vyznačené skladové plochy.

Abychom se podělili o naše zkušenosti z oblasti bezpečnostního značení, prezentovali jsme nové trendy na setkání bezpečnostních techniků v Teplicích. V lednu a únoru nás takovýchto prezentací čeká deset a oslovíme tak více než 800 bezpečnostních techniků. V květnu jsme byli partnery logistické konference EASTLOG a již za pár dnů se budeme prezentovat i na slovenské obdobě SLOVLOG. Jsme rádi, že je pod Tatrami o naše služby stále větší zájem a velmi se do Bratislavy těšíme.

Již za pár dnů bude na našem webu k dispozici nový katalog našich služeb spojený se zajímavou soutěží. Věříme, že se zúčastníte a nová prezentace pro Vás bude představovat zdroj některých nových informací a inspiraci.

Jiří Janouš, majitel společnosti
J.A.CLEAN spol. s r.o.

  • J. A. CLEAN spol. s r.o.
  • Copyright © 2018
  • 602 694 934
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.