Novinky

Newsletter 4.2016

Newsletter 04.2016

Vážení zákazníci a partneři,

první kvartál roku je za námi. V minulých letech bylo toto období vždy nejklidnějším obdobím v roce. Letošní nápor zakázek měl ale do klidu daleko, za což jsme samozřejmě moc rádi.

Aktuálně provádíme vzorky značení revoluční technologií, která kombinuje PUR materiály a NANO technologie. Vzorky probíhají po celé ČR i SR a již nyní se těšíme na zpětnou Vazbu od Vás, našich klientů.

11. dubna jsme absolvovali „teambuilding“ v motokárové aréně v Radotíně. Nejednalo se o žádné poklidné projížďky, ale o skutečné závodění. Nešlo sice o výsledky, ale všichni se snažili zajet nejlepší časy a některé souboje byly velmi zajímavé.

5. května proběhne v bratislavském hotelu Crowne Plaza logistická konference LOG-IN. Jednatel společnosti J.A.CLEAN Jiří Janouš byl přizván do panelové diskuse na téma „Bezpečnosť v sklade“.

V současné době probíhají architektonické práce Arch. Jakuba Kovaříka, který byl pověřen zpracováním projektu našeho nového sídla společnosti v Pavlovicích u Vlašimi. Prvotní studie je již vypracována a těšíme se, že v průběhu příštího roku bychom se měli stěhovat do našeho zcela nového skladového a administrativního zázemí. Tento krok zcela jistě přispěje k naplňování naší vize a tedy poskytování služeb s maximální přidanou hodnotou.

Kolektiv J.A.CLEAN spol. s r.o.

Fotogalerie


  • J. A. CLEAN spol. s r.o.
  • Copyright © 2018
  • 602 694 934
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.