Newsletter – 4.2018

Vážení obchodní partneři,

první čtvrtina roku utekla jako voda a blíží se čas největší sezóny v našem oboru.


Venkovní značení se logicky řeší na jaře a v létě, ale spousta společností nechává i vnitřní značení svých provozů na letní měsíce. Stejně tak to platí pro rekonstrukce průmyslových podlah.

 V prvním kvartále jsme splnili většinu našich cílů a můžeme ho tak hodnotit jako úspěšný.
Obchodní oddělení se nám pod vedením obchodního ředitele pana Hofmana rozšířilo o dalšího kolegu. Pan Martin Čechovič převzal péči o zákazníky z Prahy a Středočeského kraje. Novou posilou je i Johana Ursacherová, která nahradila v obchodním oddělení Věru Vávrovou. Provozní tým doplnilo rovněž několik nových kolegů. Všem přejeme mnoho pracovních úspěchů. 

Výstavba našeho nového sídla dospěla do finální fáze a v červenci bychom již měli být v našem novém provozu, na což se samozřejmě moc těšíme.

V posledních měsících jsme provedli řadu zajímavých realizací, vyzdvihnout musím např. komplexní obnovu podlahových nátěrů pro společnost LEAR, další fázi rekonstrukce podlah pro společnost I M O F A, objemné značení pro společnosti Raben, KS Kolbenschmidt, Daikin, Hyundai Dymos nebo Lidl E-Comerce. Novým zákazníkem se pro nás stala významná společnost VAFO, na Slovensku například společnost NAGEL. Pár fotografií naší práce najdete pod článkem.

Hezké jarní dny
Jiří Janouš
Majitel společnosti

  • J. A. CLEAN spol. s r.o.
  • Pavlovice 88 (u Vlašimi)
  • 602 694 934
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 24736554

J. A. CLEAN spol. s r.o. - Copyright © 2018 - created in Zlin by Weboo


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.