Novinky

Newsletter 7/2015 & výherci soutěže

soutez vyherciVážení zákazníci,

děkujeme Vám za vyplnění dotazníků do soutěže o 3 x 3.000,- Kč na nákup v obchodě mall.cz, celkem jsme jich obdrželi více než 300, děkujeme.

Výherci, kteří zaslali své dotazníky jako 1., 11. a 111. jsou p. Bílek ze spol. COGEBI, p. Franta ze spol. WITTE Nejdek a p. Harmat ze spol. Panasonic Automotive Systems Czech Srdečně gratulujeme !

V posledních týdnech jsme zrealizovali značení provozů pro ŠKODA AUTO a také jsme započali práce pro Volkswagen Slovakia. Jsme rádi, že se bratislavský závod koncernu VW rozhodl zařadit mezi naše zákazníky. Již za několik dnů začneme provádět značení pro americkou společnost AMAZON, která spouští svůj logistický terminál v Dobrovízi. Těší nás, že na realizaci tohoto náročného značení desítek tisíc metrů čar v jedné z největších budov ve Střední Evropě, byla vybrána naše společnost.

Náš obchodní tým rozšíří již v září nový obchodní zástupce, který bude pečovat o zákazníky z regionu Moravy a Slovenska. Realizační tým se rovněž rozšířil o nové kolegy, takže již velmi brzy bychom měli být schopni realizovat pět zakázek denně, namísto současných čtyř.

Naším cílem je neustále inovovat a nastavovat nová měřítka v oblasti značení, také proto uvedeme na trh revoluční systém v odstraňování značení………. Již brzy……..

Přejeme hezkou a hlavně klidnou dovolenou.

kolektiv J.A.CLEAN spol. s r.o.

  • J. A. CLEAN spol. s r.o.
  • Copyright © 2018
  • 602 694 934
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.