Skip to main content

Nové bezpečnostní značení pro Windmöeller & Holscher, Kralice na Hané

Popis realizace

Zákazník nás oslovil s požadavkem na obnovu stávajícího bezpečnostního značení, které si doposud realizovali svépomocí, lepícími páskami a ve velice základním provedení.

Požadavky na nové značení byly vyšší životnost a komplexnější pojetí bezpečného pohybu po halách. Při první schůzce jsme s klientem prošli jednotlivé haly, stanovili si dílčí úseky pro realizaci a pomohli jsme klientovi utvořit si základní představu o tom, jak by mohlo značení vypadat.

Následně byla dohodnuta referenční návštěva u již existujícího klienta, aby si nový zákazník mohl prohlédnout, jak vypadá naše značení v zatíženém stavu a též pro komplexnější představu jeho funkce v reálu.

Do 1 měsíce od první návštěvy proběhla první etapa, kdy byly v první z hal vyznačeny hlavní komunikace, koridory pro pěší a byly rozmístěny bezpečnostní piktogramy upravující pohyb pěších a VZV, stejně tak upozorňujících na možná rizika v prostoru.

Dále byla realizována označení jednotlivých pracovišť v rámci haly.
V dalších etapách se pokračovalo ve stejném duchu na ostatních halách.

K prvnímu kontaktu došlo začátkem září 2017, první realizace proběhla v druhé polovině téhož měsíce a pak každý měsíc jedna další.

Poslední realizace proběhla v únoru 2018, kdy jsme byly požádání o označení externího skladu, kde je klient v pronájmu.

Aktuálně jsme dohodnuti s další realizací na jarní měsíce, kdy bude realizováno venkovní dopravní značení + hala, kde se nachází sklad a logistika.

Realizovali jsme tyto služby:

  • Bezpečnostní značení

J. A. CLEAN spol. s r.o.

Pavlovice 88 (u Vlašimi)
+420 725 446 692
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pobočka Brno
Zábrdovická 872/9, 615 00 Brno - Židenice

IČ: 24736554
DIČ: CZ24736554
Datová schránka: t63ugk8.